یکشنبه, ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۳

یکی از بزرگترین شهربازی‌های سرپوشیده ایران در دزفول گشایش یافت

(زمان تقریبی خواندن: 1 - 2 دقیقه)
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

در حال حاضر ۸۰۰ نفر در مجموعه مادر مشغول به کار هستند که با راه‌اندازی کامل فاز دوم این مجموعه نیز ۵۰۰ فرصت شغلی دیگر ایجاد خواهد شد.

یکی از بزرگترین شهربازی‌های سرپوشیده ایران، در مرکز تعطیلات، سرگرمی و اقامتی مادر دزفول در استان خوزستان گشایش یافت.

به‌ گزارش دیدگاه مدیریت به نقل از خبرگزاری سلام نو، گردشگری و صنایع‌دستی خوزستان، علی مربوطی رئیس هیأت‌مدیره مجتمع مادر گفت: این شهربازی با نام "سرزمین شادی مادر" با مساحت ۳۰۰۰ متر مربع و بازی‌های متنوع و جذاب با هدف به ارمغان آوردن ساعات خوش برای گردشگران و مردم عزیز ساخته شد و به بهره‌برداری رسید.

او بیان کرد: در سرزمین شادی مادر بیش از ۳۰۰ نفر می‌توانند از ۷۰ مدل وسیله بازی از جمله پیست ماشین کوبنده، بولینگ، بیلیارد، کشتی پرنده، قطار کودک، ترن هوایی، VR zone و شهر مشاغل کودکان و... استفاده کنند.

رئیس هیأت‌مدیره مجتمع مادر در ادامه با بیان این‌که سرزمین شادی مادر، با تکنولوژی روز ساخته شده و کلیه اصول ایمنی، مراقبتی و آموزشی در آن درنظر گرفته شده است افزود: این واحد سرگرمی و اقامتی هرروز از ساعت ۱۶ تا ۲۴ فعال است.

او میزان اشتغالزایی در این شهربازی را قریب بر ۷۰ نفر به صورت مستقیم برشمرد و افزود: در حال حاضر ۸۰۰ نفر در مجموعه مادر مشغول به کار هستند که با راه‌اندازی کامل فاز دوم این مجموعه نیز ۵۰۰ فرصت شغلی دیگر ایجاد خواهد شد.

مربوطی در خاتمه یادآور شد: فاز دوم مرکز تعطیلات، سرگرمی و اقامتی مادر شامل بازار طلا و موبایل، فودکورت، رستوران ایرانی و بین‌الملل، هتل لوکس و پنج سالن سینما است که بزودی افتتاح می‌شود.

 

didlogo.png
پایگاه خبری–تحلیلی دیدگاه مدیریت با اعتقاد قلبی و عمیق به ارزش های راستین الهی، اسلامی و انسانی می کوشد تا با انتشار اخبار و نوشته های متقن و مستند، رسانه و مرجعی امین و شایسته برای مردم عزیز و گرانقدر ایران اسلامی باشد.ما با تکیه بر قلم و دوربین هنرمندان، نویسندگان، خبرنگاران و پژوهشگران خود می خواهیم در مسیر تحول آفرینی نقشی برجسته از آفرینش و بالندگی به یادگار بگذاریم و بشارت دهنده آگاهی، دانایی و دانستن باشیم.دراین راه پرفراز و نشیب وامدار هیچ حزب و گروه سیاسی نبوده و فقط به آرمان های بلند و متعالی نظام و کشور می اندیشیم.
© Copyright 2024 سایت خبری تحلیلی دیدگاه مدیریت. All Rights Reserved.

Search