یکشنبه, ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۳

معلوم نیست فصل آینده در پرسپولیس باشم

(زمان تقریبی خواندن: 2 - 3 دقیقه)
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

به گزارش دیدگاه مدیریت به نقل از خبرگزاری افکارنیوز، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: قراردادم در پایان فصل جاری به پایان می‌رسد و معلوم نیست فصل آینده در پرسپولیس باشم یا خیر.

اوسمار لوس‌ ویرا در حاشیه تمرین امشب (جمعه) تیم فوتبال پرسپولیس گفت: سال نو را به مردم ایران تبریک می‌گویم. امیدوارم سال جدید برای مردم سرشار از آرامش و همراه با برآورده شدن آرزوهای آنها باشد. تمرینات را از روز دوشنبه هفته گذشته شروع کردیم بازیکنان یک هفته پا به توپ نشده بودند و تمرینات را از روز دوشنبه آغاز کردیم. با این حال از تمرینات این هفته خیلی راضی بودم.

وی با اشاره به استقبال هواداران پرسپولیس از تمرین نوروزی سرخپوشان خاطرنشان کرد: حضور تماشاگران در ورزشگاه اتفاق بسیار خوبی بود و باعث می‌شود ارتباط هواداران و بازیکنان بیشتر شود.

سرمربی پرسپولیس درباره پایان یافتن قرارداد بسیاری از بازیکنان این تیم در پایان لیگ بیست‌وسوم گفت: تمرکز من بیشتر روی بازی‌های باقیمانده تا پایان فصل است. قرارداد من در پایان همین فصل به پایان می‌رسد و معلوم نیست فصل آینده در پرسپولیس باشم یا خیر.

اوسمار در مورد وضعیت مصدومان پرسپولیس گفت: فقط وحدت هنانوف در دیدار تیم ملی تاجیکستان مقابل عربستان مصدوم شد. کادر پزشکی پرسپولیس با پزشکان تیم ملی تاجیکستان در ارتباط است و پس از مشخص شدن نتیجه آزمایش وحدت، میزان مصدومیت او معلوم می‌شود. بازی‌های فشرده‌ای تا پایان فصل داریم و چند روز بیشتر به اورونوف، بیرانوند و کنعانی‌زادگان استراحت دادیم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا پرسپولیس می‌تواند همانند فصل گذشته با کسب پیروزی‌های متوالی، جام قهرمانی لیگ برتر را فتح کند یا خیر، اظهار داشت: پیش از عید نوروز شرایط خوبی داشتیم. امیدوارم به همین وضعیت ادامه بدهیم و بازی‌های خوبی ارائه کنیم تا از قهرمانی‌های سال گذشته خودمان دفاع کنیم.

اوسمار درباره وضعیت مالی این باشگاه عنوان کرد: می‌دانید شرایط مالی چگونه است، اما باشگاه تمام تلاش خود را می‌کند تا به تمام قول‌ها و هدف‌های خود برسد. مشکلاتی وجود داشته و مدیران باشگاه تلاش می‌کنند. تا حدی که باید دریافت می‌کردیم، پول نگرفتیم. با این حال باشگاه تلاش می‌کند به تعهدات خود پایبند باشد.

سرمربی برزیلی پرسپولیس در مواجهه با سؤال خبرنگاری درباره دیدار دوستانه تیم‌های ملی برزیل و اسپانیا گفت: دو پنالتی برای اسپانیا گرفتند که نباید اعلام می‌شد و برزیل باید 3 بر یک به برتری می‌رسید.

وی در مورد جوانگرایی در تیم ملی کشورش یعنی برزیل تصریح کرد: برزیل همانند اسپانیا و آلمان روی استفاده از بازیکنان باکیفیت و جوان تمرکز کرده تا با توجه به نزدیکی به جام جهانی 2026 از آنها استفاده کنند.

سرمربی پرسپولیس درباره حمایت یحیی گل‌محمدی، سرمربی پیشین سرخپوشان از او گفت: یحیی مربی و معلم خوبی بوده و از او چیزهای زیادی درباره فوتبال ایران یاد گرفتم. شاید اگر گل‌محمدی به تیم دیگری می‌رفت، کل اعضای کادر فنی به همراه او به تیم دیگری منتقل می‌شدند.

اوسمار در مورد حضور بانوان هوادار در ورزشگاه شهید کاظمی تأکید کرد: خیلی خوشحال شدم که بانوان علاوه بر بازی‌های رسمی، در تمرین امشب نیز حاضر شدند. در برزیل عادت داریم که بانوان در تمرینات، بازی‌های رسمی و جاهای دیگر شرکت کنند و اتفاق امشب خیلی خوشحال‌کننده بود.

 

didlogo.png
پایگاه خبری–تحلیلی دیدگاه مدیریت با اعتقاد قلبی و عمیق به ارزش های راستین الهی، اسلامی و انسانی می کوشد تا با انتشار اخبار و نوشته های متقن و مستند، رسانه و مرجعی امین و شایسته برای مردم عزیز و گرانقدر ایران اسلامی باشد.ما با تکیه بر قلم و دوربین هنرمندان، نویسندگان، خبرنگاران و پژوهشگران خود می خواهیم در مسیر تحول آفرینی نقشی برجسته از آفرینش و بالندگی به یادگار بگذاریم و بشارت دهنده آگاهی، دانایی و دانستن باشیم.دراین راه پرفراز و نشیب وامدار هیچ حزب و گروه سیاسی نبوده و فقط به آرمان های بلند و متعالی نظام و کشور می اندیشیم.
© Copyright 2024 سایت خبری تحلیلی دیدگاه مدیریت. All Rights Reserved.

Search