شنبه, ۰۱ مهر ۱۴۰۲

ستاره پرسپولیس به دنبال ترک ایران ؟ یحیی دیگر این بازیکن را نمی خواهد

(زمان تقریبی خواندن: 2 - 3 دقیقه)
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

به گزارش دیدگاه مدیریت به نقل از خبرگزاری صد آنلاین، به نظر می رسد لئاندرو پریرا مهاجم برزیلی پرسپولیس، فصل آینده جایی در این تیم نخواهد داشت.

بعد از رفتن لوکادیا، پرسپولیسی ها لئاندرو پریرا مهاجم برزیلی را از لیگ ژاپن به خدمت گرفتند ولی این بازیکن اصلا انتظارات را برآورده نکرد. پریرا در چند بازی به صورت فیکس برای پرسپولیس بازی کرد ولی درخششی نداشت. در سایر بازی‌ها هم یحیی از او به عنوان یک بازیکن نیمکت نشین استفاده کرد و در بازی با ملوان بالاخره پای این بازیکن به گلزنی باز شد و چند دقیقه بعد از ورودش به زمین توانست گلزنی کند. این مهاجم برزیلی درچند بازی گذشته هم به عنوان بازیکن جانشین به زمین رفت وفرصت‌های بسیار خوب گلزنی را خراب کرد تا مشخص شود گلزنی او در دیدار با ملوان یک اتفاق بود و این بازیکن مهاجمی نبود که پرسپولیسی‌ها انتظارش را داشتند.

این بازیکن برزیلی با قراردادی یک و نیم ساله راهی پرسپولیس شد و مبلغ قرارداد بالایی هم با دارد. پریرا همواره با لوکادیایی مقایسه می شد که تا همین چند هفته قبل بهترین گلزن پرسپولیس در لیگ بود و در بازی‌هایی که برای پرسپولیس به میدان رفت، فوق العاده کار کرد. با این وجود پریرا آن مهاجمی که پرسپولیسی‌ها انتظارش را داشتند نبود.پریرا که اصلا مورد تایید پرسپولیسی ها نیست، به دلیل مصدومیت نتوانست مقابل هوادار در لیست تیمش حضور داشته باشد و بازی فینال جام حذفی را هم به همین دلیل از دست داد.

در مورد پریرا شایعه عجیبی به گوش رسید که گویا مهاجم برزیلی بعد از قهرمانی پرسپولیس در لیگ و بازی مقابل نساجی به چند تن از همبازیانش اعلام کرد که قصد ترک ایران را دارد و به زودی ایران را ترک خواهد کرد. حتی شنیده شد که این بازیکن می خواهد به همراه همسرش قبل از دیدار مقابل هوادار در نیمه نهایی جام حذفی ایران را ترک کند ولی در نهایت این اتفاق رخ نداد و پریرا در ایران ماند تا بازی های پرسپولیس در جام حذفی به پایان برسد و بعد از آن ایران را ترک کند.

مهاجم برزیلی به خوبی می داند که دیگر جایی در پرسپولیس نخواهد داشت و قراردادش برای فصل بعد تمدید نخواهد شد. همین موضوع باعث شده تا پریرا و همسرش به فکر این بیفتند که هرچه زودتر ایران را ترک کنند. با این حال چیزی که مشخص است، این بازیکن با وجود داشتن قرارداد با پرسپولیس برای فصل آینده، جایی در ترکیب این تیم ندارد و جدایی اش از جمع قرمزها قطعی است. گویا در قرارداد پریرا با پرسپولیس برای سال بعد این موضوع قید شده که در صورت رضایت باشگاه پرسپولیس و سرمربی این تیم، قرارداد این مهاجم برزیلی خود به خود تمدید خواهد شد و برای سال دوم معتبر خواهد بود.

درغیر این صورت پرسپولیسی‌ها می توانند با این بازیکن قطع همکاری کنند و نیازی هم به پرداخت غرامت نخواهد بود. موضوعی که خیلی در راه قطع همکاری با پریرا به باشگاه پرسپولیس کمک خواهد کرد، وگرنه این بازیکن می توانست بابت قراردادش با پرسپولیس برای فصل آینده به فیفا شکایت کند و پرونده ای تازه برای باشگاه پرسپولیس تشکیل شود.

 

didlogo.png
پایگاه خبری–تحلیلی دیدگاه مدیریت با اعتقاد قلبی و عمیق به ارزش های راستین الهی، اسلامی و انسانی می کوشد تا با انتشار اخبار و نوشته های متقن و مستند، رسانه و مرجعی امین و شایسته برای مردم عزیز و گرانقدر ایران اسلامی باشد.ما با تکیه بر قلم و دوربین هنرمندان، نویسندگان، خبرنگاران و پژوهشگران خود می خواهیم در مسیر تحول آفرینی نقشی برجسته از آفرینش و بالندگی به یادگار بگذاریم و بشارت دهنده آگاهی، دانایی و دانستن باشیم.دراین راه پرفراز و نشیب وامدار هیچ حزب و گروه سیاسی نبوده و فقط به آرمان های بلند و متعالی نظام و کشور می اندیشیم.
© Copyright 2023 سایت خبری تحلیلی دیدگاه مدیریت. All Rights Reserved.

Search