شنبه, ۳۰ تیر ۱۴۰۳

دستور رئیس نظام پزشکی برای پیگیری علت فوت محدثه خاکپور

(زمان تقریبی خواندن: 1 - 2 دقیقه)
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

در پی درگذشت محدثه خاکپور، فوق تخصص نوزادان شهر قوچان و مطرح شدن ادعاهایی مبنی بر فوت وی بر اثر ابتلا به تب دنگی، رئیس کل سازمان نظام پزشکی بر پیگیری همه جانبه این موضوع تاکید کرد.

به گزارش دیدگاه مدیریت به نقل از خبرگزاری تسنیم، محمد رئیس زاده، رئیس کل سازمان نظام پزشکی با ابراز تسلیت درگذشت فوق تخصص نوزادان و عضو سازمان نظام پزشکی نسبت به پیگیری همه جانبه علت این موضوع تاکید کرد.

در نامه رئیس زاده به رئیس شورای هماهنگی نظام پزشکی استان‌های خراسان شمالی، رضوی و جنوبی آمده است:

جناب آقای دکتر صداقت رئیس محترم شورای هماهنگی نظام پزشکی استان‌های خراسان شمالی، رضوی و جنوبی

باسلام و احترام ضمن عرض تسلیت درگذشت همکار ارجمند سرکار خانم دکتر محدثه خاکپور، فوق تخصص نوزادان که مایه تاسف و تأثر جامعه پزشکی کشور شده است، شایسته است با بررسی همه جانبه موضوع، نتیجه برای پیگیری‌های بعدی به سازمان منعکس شود.

در پی درگذشت این فوق تخصص نوزادان، برخی گمانه‌زنی‌ها مبنی بر ابتلای وی به تب دنگی و فوت او بر اثر این بیماری منتشر شده اما سخنگوی شبکه بهداشت و درمان قوچان اظهار کرده است که در حال حاضر هیچ مدرکی دال بر فوت محدثه خاکپور بر اثر تب دنگی وجود ندارد و بهداشت و درمان شهرستان پیگیر این موضوع است.

 

didlogo.png
پایگاه خبری–تحلیلی دیدگاه مدیریت با اعتقاد قلبی و عمیق به ارزش های راستین الهی، اسلامی و انسانی می کوشد تا با انتشار اخبار و نوشته های متقن و مستند، رسانه و مرجعی امین و شایسته برای مردم عزیز و گرانقدر ایران اسلامی باشد.ما با تکیه بر قلم و دوربین هنرمندان، نویسندگان، خبرنگاران و پژوهشگران خود می خواهیم در مسیر تحول آفرینی نقشی برجسته از آفرینش و بالندگی به یادگار بگذاریم و بشارت دهنده آگاهی، دانایی و دانستن باشیم.دراین راه پرفراز و نشیب وامدار هیچ حزب و گروه سیاسی نبوده و فقط به آرمان های بلند و متعالی نظام و کشور می اندیشیم.
© Copyright 2024 سایت خبری تحلیلی دیدگاه مدیریت. All Rights Reserved.

Search