شنبه, ۰۱ مهر ۱۴۰۲

بمباران بندر مهم یک کشور عربی توسط اسرائیل!

(زمان تقریبی خواندن: 1 - 2 دقیقه)
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مرکز آشتی روسیه در سوریه گفت صبح شنبه هواپیماهای جنگی رژیم اسرائیل به اهدافی در شهر بندری طرطوس حمله کردند.

به گزارش دیدگاه مدیریت به نقل از فارس، وزارت دفاع روسیه بامداد یکشنبه اعلام کرد که جنگنده‌های اف-۱۶ رژیم موقت صهیونیستی عامل حمله روز قبل به سوریه بودند.

معاون مرکز آشتی روسیه در سوریه گفت صبح شنبه هواپیماهای جنگی رژیم صهیونیستی به اهدافی در شهر بندری طرطوس حمله کردند.

به نوشته وبگاه «ریانووستی»، در این بیانیه توضیح داده شده است: «در تاریخ دوم جولای، از ساعت ۰۶:۳۰ تا ۰۶:۳۶، چهار جنگنده تاکتیکی اف-۱۶ اسرائیل از شرق دریای مدیترانه با چهار موشک هدایت شونده به اهدافی در استان طرطوس سوریه حمله کردند».

پیش از این خبرگزاری سانا گزارش داده بود که این حمله به مجروح شدن دو غیرنظامی از جمله یک زن منجر شد و خسارت مالی نیز بر جا گذاشت. (جزئیات بیشتر)

دولت سوریه بارها اعلام کرده است، رژیم صهیونیستی و متحدان منطقه‌ای و غربی آن از گروه‌های تکفیری تروریستی که با دولت سوریه می‌جنگند، حمایت می‌کنند. ارتش سوریه تاکنون بارها محموله‌های تسلیحاتی و مهمات ساخت فلسطین اشغالی را از گروه‌های تروریستی مستقر در سوریه کشف کرده است.

جنگنده‌های رژیم صهیونیستی به صورت متناوب با نقض حریم هوایی لبنان یا از طریق بلندی‌های اشغالی جولان به سمت اهدافی در شرق و شمال غرب سوریه حملات موشکی انجام می‌دهند.

نیروهای حافظ صلح سازمان ملل مستقر در لبنان بارها گزارش داده‌اند، رژیم صهیونیستی روزانه قطعنامه‌های سازمان ملل را نقض و به حریم هوایی لبنان تجاوز می‌کند.

 

didlogo.png
پایگاه خبری–تحلیلی دیدگاه مدیریت با اعتقاد قلبی و عمیق به ارزش های راستین الهی، اسلامی و انسانی می کوشد تا با انتشار اخبار و نوشته های متقن و مستند، رسانه و مرجعی امین و شایسته برای مردم عزیز و گرانقدر ایران اسلامی باشد.ما با تکیه بر قلم و دوربین هنرمندان، نویسندگان، خبرنگاران و پژوهشگران خود می خواهیم در مسیر تحول آفرینی نقشی برجسته از آفرینش و بالندگی به یادگار بگذاریم و بشارت دهنده آگاهی، دانایی و دانستن باشیم.دراین راه پرفراز و نشیب وامدار هیچ حزب و گروه سیاسی نبوده و فقط به آرمان های بلند و متعالی نظام و کشور می اندیشیم.
© Copyright 2023 سایت خبری تحلیلی دیدگاه مدیریت. All Rights Reserved.

Search