شنبه, ۰۱ مهر ۱۴۰۲

نیروی زمینی برای مقابله با تجزیه‌طلبان به کردستان اعزام شدند

(زمان تقریبی خواندن: 2 - 3 دقیقه)
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

نماینده تهران در مجلس گفت: تجزیه‌طلبان به خصوص کومله، پژاک و دموکرات در منطقه اقلیم کردستان حضور پیدا کرده‌اند تا بتوانند قسمتی از کردستان را به دست بیاورند؛ به این خاطر نیروی زمینی به غرب کشور فرستاده شد تا بتوانند بر آنان غلبه پیدا کرده و در مرزها امنیت را برقرار کنند.

به گزارش دیدگاه مدیریت به نقل از اعتماد آنلاین، محمد کوثری، نماینده تهران در مجلس در خصوص نحوه برخورد با اعتراضات اخیر در کشور گفت: مقام معظم رهبری و امام خمینی همیشه تاکید بر این داشته اند که نظام جمهوری اسلامی متعلق به مردم است. مسئولان باید با حضور در میان مردم اعتراض آنان را شنیده و به دنبال حل آن باشند.

به گزارش جماران، بخش هایی از گفت و گوی کوثری را در ادامه می خوانید:

- اما پس از پیروزی انقلاب اسلامی همیشه خباثت‌های استکبار جهانی و صهیونیست بین‌الملل و ارتجاع منطقه به دنبال این هستند که مردم را رو در روی هم و در مقابل دولت یا نظام قرار بدهند و در نهایت با حمایت‌های علنی این هدف را ممکن کنند؛ به خصوص این بار که جان بولتون خبیث می‌گوید ما اسلحه فرستادیم و این اسلحه‌ها را باید به کار بگیرید و در رسانه‌ها و فضای مجازی نیز مستقیما یک سری افرادی که آموزش دیده‌اند را فرماندهی کرده و به میان مردم در اعتراضات فرستادند که در نتیجه آن تعدادی از افراد که اعتراض دارند، فریب می‌خورند و احساسی برخورد می‌کنند.

- در این مدت تعدادی از نیروهای انتظامی بسیج و حتی وزارت اطلاعات شهید شدند و ما با اقتدار در برخورد با تجزیه طلبان آنچنان محکم برخورد کردیم که قطعا و یقینا همان اقتدار را با روش‌های دیگر انجام خواهیم داد. عده‌ای با آگاهی و بصیرت از این افراد کنار کشیدند و لذا افراد خود فروخته‌ای که تا امروز مورد شناسایی واقع نشده اند، دستگیر خواهند شد و این مسئله به آرامی حل خواهد شد.

- در نوع برخورد با برهم‌زنندگان امنیت همان‌طور که مقام معظم رهبری فرمودند، قوه‌قضاییه باید برخورد شدیدی را با عوامل اصلی که در اصل به نیابت از استکبار جهانی و صهیونیست لیدر بودند و فرماندهی کردند انجام دهد تا درس عبرتی برای این دسته از افراد شود.

- همان‌طور که حضرت امام و مقام معظم رهبری فرمودند نظام جمهوری اسلامی از مردم برخاسته و برای خود مردم است. در سال ۵۹ طی ۸ سال بدون امکانات جنگیدیم و ایستادیم، لذا اینگونه نیست که توان مقابله نداشته باشیم، اما مردم باید در چارچوب مشخص مشکلات خود را به گوش مسئولان برسانند تا مشکلاتشان حل شود.

- تجزیه‌طلبان به خصوص کومله، پژاک و دموکرات در منطقه اقلیم کردستان حضور پیدا کرده اند تا بتوانند قسمتی از کردستان را به دست بیاورند؛ به این خاطر نیروی زمینی به غرب کشور فرستاده شد تا بتوانند بر آنان غلبه پیدا کرده و در مرزها امنیت را برقرار کنند و مردم شهرهای کردستان به زندگی خود ادامه دهند.

 

didlogo.png
پایگاه خبری–تحلیلی دیدگاه مدیریت با اعتقاد قلبی و عمیق به ارزش های راستین الهی، اسلامی و انسانی می کوشد تا با انتشار اخبار و نوشته های متقن و مستند، رسانه و مرجعی امین و شایسته برای مردم عزیز و گرانقدر ایران اسلامی باشد.ما با تکیه بر قلم و دوربین هنرمندان، نویسندگان، خبرنگاران و پژوهشگران خود می خواهیم در مسیر تحول آفرینی نقشی برجسته از آفرینش و بالندگی به یادگار بگذاریم و بشارت دهنده آگاهی، دانایی و دانستن باشیم.دراین راه پرفراز و نشیب وامدار هیچ حزب و گروه سیاسی نبوده و فقط به آرمان های بلند و متعالی نظام و کشور می اندیشیم.
© Copyright 2023 سایت خبری تحلیلی دیدگاه مدیریت. All Rights Reserved.

Search