پنجشنبه, ۱۰ آذر ۱۴۰۱

نیکول کیدمن جایزه یک عمر دستاورد هنری بنیاد فیلم آمریکا را دریافت خواهد کرد

(زمان تقریبی خواندن: 1 - 2 دقیقه)
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

نیکول کیدمن بازیگر مشهور هالیوودی اولین استرالیایی است که جایزه یک عمر دستاورد هنری بنیاد فیلم آمریکا را می‌‌گیرد.

به گزارش دیدگاه مدیریت به نقل از خبرگزاری تسنیم، «جایزه یک عمر دستاورد هنری بنیاد فیلم آمریکا» AFI به نیکول کیدمن بازیگر سینما اهدا خواهد شد.

او 49امین بازیگر و اولین بازیگر استرالیایی است که این جایزه را دریافت می‌کند.

کتلین کندی رئیس این بنیاد می‌گوید که این بازیگر 10‌ها سال است که با جسارت هنری خود، مخاطبان را مسحور کرده است. او در اجرا و انتخاب‌هایش شجاع است.

کیدمن در فیلم‌های زیادی بازی کرده که برای فیلم «ساعت‌ها» توانست اسکار بهترین بازیگر زن را کسب کند. او دوبار جایزه امی گرفته که یکی از آنان برای سریال «دروغ‌های بزرگ کوچک» است و 6 بار جایزه گلدن گلوب گرفته است.

او به تازگی در فیلم مرد شمالی و سریال 9 غریبه بازی کرده و سخنگوی غیررسمی سینماهای زنجیره‌ای AMC‌ آمریکا است.

جورج کلونی، جان ویلیامز، جین فوندا و مل بروکس دیگر برگزیدگان این جایزه هستند. جان فورد اولین دریافت کننده جایزه یک عمر دستاورد AFI بود که در سال 1973 تأسیس شد.

کیدمن در فیلم «ملکه صحرا» با موضوع نفوذ انگلیس در کشورهای خاورمیانه نقش آفرینی کرد. او در نقش گرترود بل، نویسنده و مأمور مخفی بریتانیا در اوایل قرن در کشورهای عربی، قصه‌های زیادی را حول و حوش ایران روایت می‌کند و چهل و پنج دقیقه ابتدایی فیلم در تهران می‌گذرد.

 

didlogo.png
پایگاه خبری–تحلیلی دیدگاه مدیریت با اعتقاد قلبی و عمیق به ارزش های راستین الهی، اسلامی و انسانی می کوشد تا با انتشار اخبار و نوشته های متقن و مستند، رسانه و مرجعی امین و شایسته برای مردم عزیز و گرانقدر ایران اسلامی باشد.ما با تکیه بر قلم و دوربین هنرمندان، نویسندگان، خبرنگاران و پژوهشگران خود می خواهیم در مسیر تحول آفرینی نقشی برجسته از آفرینش و بالندگی به یادگار بگذاریم و بشارت دهنده آگاهی، دانایی و دانستن باشیم.دراین راه پرفراز و نشیب وامدار هیچ حزب و گروه سیاسی نبوده و فقط به آرمان های بلند و متعالی نظام و کشور می اندیشیم.
© Copyright 2022 سایت خبری تحلیلی دیدگاه مدیریت. All Rights Reserved.

Search