یکشنبه, ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۳

سال ۱۴۰۳،سال تحقق وعده های رئیس جمهور

(زمان تقریبی خواندن: 2 - 3 دقیقه)
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

✍️ مهدی صدیقیان

تقارن عید سعید نوروز با ماه مبارک رمضان لذت استفاده از بهار دلکش و رمضان زیبا را برای مردم خداجو و صلح طلب ایران صد چندان کرده است.
امید است ریاست محترم جمهور و وزیران دولت نیز با استفاده از نظرات و ایده های کارشناسان و نخبگان مقدمات سالی نیکو و زیبا رابرای مردم شریف ایران پدید آورده و با اجرای برنامه ها و طرح های ارزشمند کام مردم را شیرین گردانند.
مردم‌ در سال های گذشته و بویژه پارسال سال سخت و توانفرسایی را در زمینه اقتصادی گذراندند.
تورم بالا؛گرانی ؛افزایش اجاره مسکن و....همه وهمه دوران سخت و شکننده ای رابرای مردم پدید آورده است.مردم نجیب و مقاوم ما امروز با قلب های شکسته و اندیشه هایی مشوش به آرامش بیشتر نیاز دارند و میبایست دولت محترم به فکر رفاه و آسایش بیشتری برای تک تک آحاد این جامعه باشد.
جوانان این روزها بخاطر شرایط متزلزل اقتصادی ،بیکاری،هزینه های سرسام آور و هزاران مشکل دیگر شرایط شکننده تری نسبت به دیگران دارند.بخش عمده ای از مردم و جوانان کمتر امیدی به حل مشکلات دارند و این کار دولتمردان را سخت تر می کند و باید بیش از گذشته زمینه را برای مشارکت متخصصان فراهم آورد.
مردم در این شرایط به شادی و امیدآفرینی نیاز مبرم دارند. حتی با کارهای ساده و کوچک نیز می توان دل این ملت بزرگ را شاد کرد. نمونه اش همین مسابقات ورزشی و به ویژه فوتبال است که یک برد ملی میتواند تا چه اندازه شور و نشاط را به این نسل منتقل کند. اما آیا زیر ساخت های ورزشی و باشگاهی و استادیوم ها شایسته چنین مردمی ست؟! قطعا جواب منفی است. اما تا چه اندازه ما توانسته ایم پاسخگوی مهر و محبت این ولی نعمتان خود باشیم؟
امروز دیگر باید مردم را از جنگ های بی حاصل حزبی و گروهی فارغ کرد.بذر امید و آینده نگری را در قلب های عاشق و مهربان شان کاشت و آینده ای روشن را برایشان ترسیم کرد.
شکاف اقتصادی قابل ملاحظه ای امروزه میان اقشار مختلف روی داده است و هر روز که می گذرد فاصله طبقاتی بیشتری ایجاد می شود و در نهایت این تبعیض است که مثل خوره روح و روان مردم را می سوزاند و آن ها را نسبت به آینده بدبین می کند.
رییس جمهور باید در سال جدید این فاصله و شکاف را از بین برده و نگاه بدبینانه بخشی از مردم را به امید پیوند بزند.این نقطه عطفی در تاریخ خدمتگزاری ایشان خواهد بود.
فردا یقینا دیراست ،رییس دولت امروز باید طرح دیگری در انداخته و بستر را بدای شکوفایی ذهن و اندیشه های مردمان غیور و رشید این سرزمین
آماده کند.
برخورد بافساد و تبعیض در هر سطحی لازمه عملیاتی شدن و برآورده کردن آرزوهاست.
اتخاذ برنامه های مدون و اصولی و استفاده درست از برنامه های متخصصان می تواند به موفقیت دولت کمک و یاری رساند.
سال ۱۴۰۳‌ می تواند سال تحقق وعده های رییس جمهور منتخب باشد.رشد اقتصادی و کاهش تورم و گرانی ها می تواند آلام درد مردم باشد.دیگر شعار کارساز نیست و مردم می خواهند در عمل به معنای واقعی مزه رفاه و امنیت بیشتر را سر سفره های خود احساس کنند.

 

didlogo.png
پایگاه خبری–تحلیلی دیدگاه مدیریت با اعتقاد قلبی و عمیق به ارزش های راستین الهی، اسلامی و انسانی می کوشد تا با انتشار اخبار و نوشته های متقن و مستند، رسانه و مرجعی امین و شایسته برای مردم عزیز و گرانقدر ایران اسلامی باشد.ما با تکیه بر قلم و دوربین هنرمندان، نویسندگان، خبرنگاران و پژوهشگران خود می خواهیم در مسیر تحول آفرینی نقشی برجسته از آفرینش و بالندگی به یادگار بگذاریم و بشارت دهنده آگاهی، دانایی و دانستن باشیم.دراین راه پرفراز و نشیب وامدار هیچ حزب و گروه سیاسی نبوده و فقط به آرمان های بلند و متعالی نظام و کشور می اندیشیم.
© Copyright 2024 سایت خبری تحلیلی دیدگاه مدیریت. All Rights Reserved.

Search