سه شنبه, ۲۹ خرداد ۱۴۰۳

جایزه‌ای که از تئاتر به تلویزیون رسید

(زمان تقریبی خواندن: 1 دقیقه)
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

اولین تئاتر تلویزیونی مرکز سیمرغ در جشنواره تئاتر فجر صاحب ۳ تندیس و دیپلم افتخار شد.

به گزارش پایگاه خبری دیدگاه مدیریت به نقل از تسنیم، در آیین گشایش چهل‌ودومین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر، که در سالن استاد ناظرزاده کرمانی تماشاخانه ایرانشهر برگزار شد، برگزیدگان بخش «نمایش‌‌های تلویزیونی» معرفی شدند.

نمایش تلویزیونی «گوهر» که کاری از گروه تئاتر تلویزیونی مرکز سیمرغ رسانه ملی است در 3 بخش توانست تندیس و دیپلم افتخار را از هیات‌ داوران بخش نمایش تلویزیونی چهل و دومین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر، دریافت کند.

بازیگری زن: تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی این بخش به ساقی زینتی، بازیگر نمایش تلویزیونی «گوهر» تعلق گرفت.بازیگری مرد:تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی این بخش به اتابک نادری، بازیگر نمایش تلویزیونی «گوهر» رسید.

کارگردانی تلویزیونی:تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی این بخش، به محمدعلی رهبر برای نمایش‌ تلویزیونی « گوهر» اهدا شد.چهل‌ودومین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر در حالی شاهد آیین گشایش رسمی خود بود، که این جشنواره از 27 دی آغاز شده و تا 12 بهمن، ادامه خواهد یافت.

 

 

didlogo.png
پایگاه خبری–تحلیلی دیدگاه مدیریت با اعتقاد قلبی و عمیق به ارزش های راستین الهی، اسلامی و انسانی می کوشد تا با انتشار اخبار و نوشته های متقن و مستند، رسانه و مرجعی امین و شایسته برای مردم عزیز و گرانقدر ایران اسلامی باشد.ما با تکیه بر قلم و دوربین هنرمندان، نویسندگان، خبرنگاران و پژوهشگران خود می خواهیم در مسیر تحول آفرینی نقشی برجسته از آفرینش و بالندگی به یادگار بگذاریم و بشارت دهنده آگاهی، دانایی و دانستن باشیم.دراین راه پرفراز و نشیب وامدار هیچ حزب و گروه سیاسی نبوده و فقط به آرمان های بلند و متعالی نظام و کشور می اندیشیم.
© Copyright 2024 سایت خبری تحلیلی دیدگاه مدیریت. All Rights Reserved.

Search