شنبه, ۳۰ تیر ۱۴۰۳

صندوق هنر وعده رونق اقتصاد هنر را عملی کرد

(زمان تقریبی خواندن: 1 - 2 دقیقه)
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

بانوي هنرمند خوشنويس کشور، ضمن ستودن اقدام صندوق اعتباري هنر در رونمايي و برپايي نمايشگاه «قاب هنر»، تأکيد کرد: براين باورم که برپايي اينگونه رويدادهاي هنري علاوه بر معرفي هنرمندان کمتر ديده شده، باعث ايجاد انگيزه براي ادامه فعاليت هنري آنها و از طرفي نيز کمک شايان به رونق اقتصاد هنر کشور خواهد کرد.

به گزارش پایگاه خبری دیدگاه مدیریت به نقل از صبا به نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی صندوق اعتباری هنر، الهه خاتمی با اشاره به بازدید از آثار به نمایش گذاشته شده در نمایشگاه «قاب هنر» در محل فرهنگسرای نیاوران، گفت: خوشحالم که سطح کارها و آثار ارائه شده بالاتر از حد انتظار و قابل قبول هستند .

این مدرس خوشنویسی تصریح کرد: آنچه حائز اهمیت است اقدام شایسته صندوق اعتباری هنر در معرفی و حمایت از هنرمندان کمتر دیده شده است که در روزگار ما این مسئله اهمیت زیادی دارد.

بانوی هنرمند خوشنویس خط نستعلیق در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه سال‌هاست در صحبت های مسئولان بیان می کنند و فعالان فرهنگی و هنری کشور بحث اقتصاد هنر مطرح شده بود اما واقعیت امر این بوده که به صورت عملی ما حرکت جدی در جهت حمایت از هنرمندان مشاهده نکرده بودیم اما از سوی صندوق اعتباری هنر شاهد توجه و اهتمام به رونق اقتصاد هنر و حمایت از هنرمندان هستیم.

خاتمی در ادامه با اشاره به گشایش نخستین نمایشگاه آثار هنری هنرمندان با عنوان «قاب هنر» برای تداوم اینگونه نمایشگاه ها ابراز امیدواری کرد و افزود: این اقدام زمینه‌ای برای ایجاد انگیزه برای هنرمندانی است که در روزگار کنونی تنها به کار خودشان متکی هستند و حتماً نیاز است که مورد حمایت قرار گیرند تا بهتر بتوانند به فعالیت هنری خود بپردازند.

در این نمایشگاه که ۳۲ اثر از هنرمندان به نمایش گذاشته شده است تا پایان دی ماه سال جاری در محل گالری شماره ۲ فرهنگسرای نیاوران همه روزه پذیرای علاقه مندان، دوستداران هنر و بازدید کنندگان در این مجموعه است.

 

 

didlogo.png
پایگاه خبری–تحلیلی دیدگاه مدیریت با اعتقاد قلبی و عمیق به ارزش های راستین الهی، اسلامی و انسانی می کوشد تا با انتشار اخبار و نوشته های متقن و مستند، رسانه و مرجعی امین و شایسته برای مردم عزیز و گرانقدر ایران اسلامی باشد.ما با تکیه بر قلم و دوربین هنرمندان، نویسندگان، خبرنگاران و پژوهشگران خود می خواهیم در مسیر تحول آفرینی نقشی برجسته از آفرینش و بالندگی به یادگار بگذاریم و بشارت دهنده آگاهی، دانایی و دانستن باشیم.دراین راه پرفراز و نشیب وامدار هیچ حزب و گروه سیاسی نبوده و فقط به آرمان های بلند و متعالی نظام و کشور می اندیشیم.
© Copyright 2024 سایت خبری تحلیلی دیدگاه مدیریت. All Rights Reserved.

Search