سه شنبه, ۲۹ خرداد ۱۴۰۳

جشنواره فیلم فجر به میلاد بازمی‌گردد/ میزبانی از منتقدان در پردیس ملت

(زمان تقریبی خواندن: 1 - 2 دقیقه)
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

برج میلاد به عنوان خانه جشنواره فجر در چهل‌ و دومین دوره برگزاری این رویداد انتخاب شده است تا بار دیگر اصحاب رسانه در این مجموعه به تماشای آثار بنشینند.

به گزارش پایگاه خبری دیدگاه مدیریت به نقل از ایرنا، اصحاب رسانه همزمان با چهل‌ودومین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم فجر، در برج میلاد به تماشای فیلم‌های حاضر در مهمترین رویداد سینمایی کشور می‌نشینند تا بار دیگر این برج تبدیل به خانه فجر شود.

علاوه‌ بر اکران فیلم‌های جشنواره برای اصحاب رسانه، سالن‌های جنبی برج میلاد به سنت سال های گذشته به برگزاری نشست‌های رسانه‌ای عوامل آثار اختصاص پیدا خواهد کرد.

با توجه به راه‌یابی بیش از ۳۰ فیلم به بخش‌های اصلی جشنواره چهل‌دوم، پیش‌بینی می‌شود، برج میلاد از یازدهم بهمن ماه و حداقل با سه سانس در هر روز میزبان اکران فیلم‌های جشنواره برای اصحاب رسانه باشد.

سال گذشته پردیس سینمایی ملت، خانه اصحاب رسانه در چهل و یکمین جشنواره فیلم فجر بود و احتمال می‌رود امسال این سینما میزبان منتقدان باشد.

هرچند موسسه تصویرشهر در خبری مذاکره مسئولان جشنواره برای میزبانی منتقدان در پردیس ملت را تکذیب کرده است اما همچنان این پردیس جزو گزینه‌های احتمالی برای این منظور است.

چهل‌ودومین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر، به دبیری مجتبی امینی، از ۱۱ تا ۲۲ بهمن‌ماه امسال برگزار خواهد شد.

 

 

 

didlogo.png
پایگاه خبری–تحلیلی دیدگاه مدیریت با اعتقاد قلبی و عمیق به ارزش های راستین الهی، اسلامی و انسانی می کوشد تا با انتشار اخبار و نوشته های متقن و مستند، رسانه و مرجعی امین و شایسته برای مردم عزیز و گرانقدر ایران اسلامی باشد.ما با تکیه بر قلم و دوربین هنرمندان، نویسندگان، خبرنگاران و پژوهشگران خود می خواهیم در مسیر تحول آفرینی نقشی برجسته از آفرینش و بالندگی به یادگار بگذاریم و بشارت دهنده آگاهی، دانایی و دانستن باشیم.دراین راه پرفراز و نشیب وامدار هیچ حزب و گروه سیاسی نبوده و فقط به آرمان های بلند و متعالی نظام و کشور می اندیشیم.
© Copyright 2024 سایت خبری تحلیلی دیدگاه مدیریت. All Rights Reserved.

Search