سه شنبه, ۲۹ خرداد ۱۴۰۳

دبیر جشنواره فجر ۴۲ به «نقد سینما» می‌آید/ گفت‌وگو با مسعود اطیابی پیرامون «رونق اکران یا سینمای تک گونه؟»

(زمان تقریبی خواندن: 1 - 2 دقیقه)
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مجتبی امینی دبیر چهل‌ودومین جشنواره فیلم فجر امشب پنجشنبه ۲۱ دی مهمان برنامه «نقد سینما» می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری دیدگاه مدیریت به نقل از صبا ، قسمت پنجاهم برنامه تلویزیونی «نقد سینما» به تهیه‌کنندگی یوسف بچاری و میزبانی امیررضا مافی امشب پنجشنبه ۲۱ دی‌ماه روی آنتن شبکه چهار سیما می‌رود.

بخش اول این برنامه به گفت‌وگوی ویژه با مجتبی امینی دبیر چهل‌ودومین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر پیرامون برگزاری این رویداد اختصاص دارد.

در بخش دوم برنامه و در «میز سینمای ایران»، کوروش جاهد منتقد و محمد صابری روزنامه‌نگار سینمایی از فیلم سینمایی «ویلای ساحلی» می‌گویند. این اثر، تازه‌ترین ساخته کیانوش عیاری به تهیه‌کنندگی رضا رخشان از ۱۵ آذرماه روی پرده سینماهای سراسر کشور رفته است.

بخش پایانی برنامه نیز به موضوع «رونق اکران یا سینمای تک گونه؟» اختصاص دارد که امیررضا مافی میزبان مسعود اطیابی کارگردان فیلم‌های کمدی پُرفروش دهه اخیر که هم اکنون فیلم «هتل» را روی پرده سینما دارد‌، می‌شود.

فصل چهارم برنامه تلویزیونی «نقد سینما» به تهیه‌کنندگی یوسف بچاری، میزبانی امیررضا مافی و با مشارکت سازمان سینمایی سوره، هرهفته پنجشنبه‌ها ساعت ۲۲:۳۰ از شبکه چهار سیما به صورت زنده روی آنتن می‌رود.

 

 

didlogo.png
پایگاه خبری–تحلیلی دیدگاه مدیریت با اعتقاد قلبی و عمیق به ارزش های راستین الهی، اسلامی و انسانی می کوشد تا با انتشار اخبار و نوشته های متقن و مستند، رسانه و مرجعی امین و شایسته برای مردم عزیز و گرانقدر ایران اسلامی باشد.ما با تکیه بر قلم و دوربین هنرمندان، نویسندگان، خبرنگاران و پژوهشگران خود می خواهیم در مسیر تحول آفرینی نقشی برجسته از آفرینش و بالندگی به یادگار بگذاریم و بشارت دهنده آگاهی، دانایی و دانستن باشیم.دراین راه پرفراز و نشیب وامدار هیچ حزب و گروه سیاسی نبوده و فقط به آرمان های بلند و متعالی نظام و کشور می اندیشیم.
© Copyright 2024 سایت خبری تحلیلی دیدگاه مدیریت. All Rights Reserved.

Search