سه شنبه, ۲۹ خرداد ۱۴۰۳

آغاز بارش برف و باران در ۹ استان بارش ؛ شدت بارش‌ها در این ۴ استان | تهرانی‌ها منتظر بارش باشند

(زمان تقریبی خواندن: 1 - 2 دقیقه)
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

سازمان هواشناسی آخرین پیش‌بینی‌ها را از وضعیت جوی کشور طی ۵ روز آینده اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری دیدگاه مدیریت به نقل از همشهری آنلاین، سازمان هواشناسی کشور اعلام کرد امروز (چهارشنبه) سامانه بارشی در برخی مناطق شمال غرب، غرب، دامنه‌های جنوبی البرز در

استان‌های قزوین، البرز و غرب تهران و همچنین در سواحل دریای خزر فعال

است که سبب بارش باران و برف، وزش باد و کاهش نسبی دما می‌شود. در نیمه غربی کردستان، شمال استان‌های زنجان و قزوین و جنوب آذربایجان غربی بارش شدت خواهد داشت.

پنجشنبه گستره بارش ـ علاوه بر مناطق ذکرشده ـ در شمال خوزستان، چهارمحال و بختیاری، شرق تهران و خراسان شمالی و مقدار بارش برف در شمال غرب لرستان قابل توجه خواهد بود.

جمعه بارندگی در سواحل شمالی کاهش یافته و در کل نوار غربی کشور و دامنه‌های جنوبی البرز ادامه خواهد داشت. به‌تدریج و در اوایل شب این سامانه از شرق کشور خارج خواهد شد.

شنبه سامانه جدیدی از شمال غرب وارد کشور می‌شود و موجب بارش برف و باران در شمال غرب و مناطقی از غرب کشور می‌شود.

یکشنبه گستره بارش شمال خوزستان، چهارمحال و بختیاری، دامنه‌های جنوبی البرز واقع در قزوین، البرز و تهران و غرب سواحل دریای خزر را نیز فراخواهد گرفت.

طی روزهای شنبه و یکشنبه بارش برف در جنوب آذربایجان غربی و غرب کردستان شدت خواهد داشت.

چهارشنبه و پنجشنبه دریای خزر و پنجشنبه شمال خلیج فارس مواج است.

 

 

didlogo.png
پایگاه خبری–تحلیلی دیدگاه مدیریت با اعتقاد قلبی و عمیق به ارزش های راستین الهی، اسلامی و انسانی می کوشد تا با انتشار اخبار و نوشته های متقن و مستند، رسانه و مرجعی امین و شایسته برای مردم عزیز و گرانقدر ایران اسلامی باشد.ما با تکیه بر قلم و دوربین هنرمندان، نویسندگان، خبرنگاران و پژوهشگران خود می خواهیم در مسیر تحول آفرینی نقشی برجسته از آفرینش و بالندگی به یادگار بگذاریم و بشارت دهنده آگاهی، دانایی و دانستن باشیم.دراین راه پرفراز و نشیب وامدار هیچ حزب و گروه سیاسی نبوده و فقط به آرمان های بلند و متعالی نظام و کشور می اندیشیم.
© Copyright 2024 سایت خبری تحلیلی دیدگاه مدیریت. All Rights Reserved.

Search