جمعه, ۰۴ اسفند ۱۴۰۲

ال جی از خانه متحرک خود رونمایی کرد

(زمان تقریبی خواندن: 1 دقیقه)
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

ال جی اولین کمپر خود موسوم به Bon Voyage را در شهریور سال جاری در رویداد Wanderlust سئول معرفی کرد. این شرکت قصد دارد بزودی مدل به روز شده ی تریلر کمپینگ خود را در رویداد CES 2024 به نمایش بگذارد.

به گزارش پایگاه خبری دیدگاه مدیریت به نقل از صد آنلاین ، در بیانیه ی مطبوعاتی ال جی آمده است که کمپر Bon Voyage فضایی برای زندگی است و میتواند راحتی خانه را به طبیعت منتقل کند و برای این کار، خانه ی متحرک ال جی به راحتی میتواند به خودرو متصل و در محل مدنظر مستقر شود.

کمپر Bon Voyage دو متر پهنا و حدود ۴ متر درازا و ۲٫۲ متر ارتفاع دارد. فضای داخلی این کمپر به آشپزخانه ای کاملاً مجهز، مبلمان، تخت خواب ، اجاق برقی، تصفیه کننده ی آب و یخچال مجهز شده است.

ال جی در طراحی خانه های کوچک که از شبکه ی برق جدا هستند، از پنل های خورشیدی استفاده می کنند که بازدهی انرژی زيادي دارند. بنابراین، امکان دارد این ویژگی ها به طراحی Bon Voyage 2 نیز اضافه شوند.

 

 

didlogo.png
پایگاه خبری–تحلیلی دیدگاه مدیریت با اعتقاد قلبی و عمیق به ارزش های راستین الهی، اسلامی و انسانی می کوشد تا با انتشار اخبار و نوشته های متقن و مستند، رسانه و مرجعی امین و شایسته برای مردم عزیز و گرانقدر ایران اسلامی باشد.ما با تکیه بر قلم و دوربین هنرمندان، نویسندگان، خبرنگاران و پژوهشگران خود می خواهیم در مسیر تحول آفرینی نقشی برجسته از آفرینش و بالندگی به یادگار بگذاریم و بشارت دهنده آگاهی، دانایی و دانستن باشیم.دراین راه پرفراز و نشیب وامدار هیچ حزب و گروه سیاسی نبوده و فقط به آرمان های بلند و متعالی نظام و کشور می اندیشیم.
© Copyright 2024 سایت خبری تحلیلی دیدگاه مدیریت. All Rights Reserved.

Search