شنبه, ۳۰ تیر ۱۴۰۳

استقرار ماموران با لباس شخصی در پارک‌های تهران

(زمان تقریبی خواندن: 1 دقیقه)
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 

فرمانده انتظامی تهران بزرگ با تاکید بر حفظ امنیت شهروندان و برخورد با مجرمان گفت: ماموران انتظامی با لباس شخصی برای تامین امنیت در ۲۰۰ پارک‌ و بوستان‌ پایتخت مستقر شده‌اند.

به گزارش پایگاه خبری دیدگاه مدیریت به نقل از ایرنا، سردار عباسعلی محمدیان روز سه‌شنبه در حاشیه بازدید از دستاورهای پلیس آگاهی در دستگیری سارقان و مالخران افزود: تامین امنیت مردم برای پلیس مهم است بنابراین حتی یک سرقت هم زیاد است.

وی ادامه داد: کار مبارزه با سرقت به ویژه سرقت مسلحانه سخت است ولی ماموران هر لحظه برای انجام ماموریت‌ها و شهادت در راه امنیت مردم حاضر هستند.

سردار محمدیان در مواجهه با زنی که همسرش را در خفت گیری با سلاح سرد در پارک نهج البلاغه از دست داده بود، افزود: همه تلاش خود را برای دستگیری این افراد بکار گرفتیم تا با حکم قضایی به سزای اعمال شان برسند.

رییس پلیس پایتخت یادآور شد: امنیت مردم خط قرمز پلیس است و مطمئن باشید مخلان نظم و امنیت و مجرمان از دست پلیس و قانون در امان نخواهند بود.

 

 

 

didlogo.png
پایگاه خبری–تحلیلی دیدگاه مدیریت با اعتقاد قلبی و عمیق به ارزش های راستین الهی، اسلامی و انسانی می کوشد تا با انتشار اخبار و نوشته های متقن و مستند، رسانه و مرجعی امین و شایسته برای مردم عزیز و گرانقدر ایران اسلامی باشد.ما با تکیه بر قلم و دوربین هنرمندان، نویسندگان، خبرنگاران و پژوهشگران خود می خواهیم در مسیر تحول آفرینی نقشی برجسته از آفرینش و بالندگی به یادگار بگذاریم و بشارت دهنده آگاهی، دانایی و دانستن باشیم.دراین راه پرفراز و نشیب وامدار هیچ حزب و گروه سیاسی نبوده و فقط به آرمان های بلند و متعالی نظام و کشور می اندیشیم.
© Copyright 2024 سایت خبری تحلیلی دیدگاه مدیریت. All Rights Reserved.

Search