چهارشنبه, ۱۵ آذر ۱۴۰۲

هشدار رهبر انقلاب به اسرائیل: بمباران‌ها فورا قطع شود

(زمان تقریبی خواندن: 1 - 2 دقیقه)
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

آیت الله خامنه‌ای به رژیم صهیونیستی هشدار دادند که ملت های مسلمان عصبانی هستند، بمباران ها قطع شود.

به گزارش دیدگاه مدیریت به نقل از خبرگزاری خبرآنلاین، رهبر انقلاب در سخنان امروز خود در جمع نخبگان کشور با اشاره به جنایات رژیم صهیونیستی در فلسطین تصریح کردند: مسئولین برخی از کشورها که با مسئولین کشور ما صحبت کردند در دفاع از رژیم غاصب صهیونیستی اعتراض کردند که چرا فلسطینی ها غیر نظامیان را می کشند. این حرف خلاف واقع است و کسانی که در شهرک ها هستند غیر نظامی نیستند و مسلح هستند.

ایشان فرمودند: گیرم غیرنظامی بودند؛ چه تعداد کشته شدند؟ صدبرابر آنها رژیم غاصب از زن و بچه و پیر و جوان در ساختمان های غزه می کشد. اینها همه مردم هستند مراکز پرجمعیت را انتخاب می کنند و می کشند. چندهزار در همین چند روز مردم غزه کشته دادند.

مقام رهبری تاکید کردند: اینها باید محاکمه شود رژیم غاصب صهیونیستی امروز قطعا باید محاکمه شود.

رهبر انقلاب همچنین بیان کردند: آنگونه که اطلاعات جاری به ما می دهد سیاست جاری همین هفته اخیر داخل رژیم صهیونیستی را آمریکایی ها دارند تنظیم می کنند و این کارها سیاست آمریکاست. آمریکایی ها مسئولیت خود را مورد توجه قرار دهند

آیت الله خامنه ای هشدار دادند که بمباران ها فورا قطع شود. ملت های مسلمان جدا عصبانی هستند. نشانه هایش اجتماعات گروه‌های مردم نه تنها در کشورهای اسلامی بلکه در کشورهای غربی است.

 

didlogo.png
پایگاه خبری–تحلیلی دیدگاه مدیریت با اعتقاد قلبی و عمیق به ارزش های راستین الهی، اسلامی و انسانی می کوشد تا با انتشار اخبار و نوشته های متقن و مستند، رسانه و مرجعی امین و شایسته برای مردم عزیز و گرانقدر ایران اسلامی باشد.ما با تکیه بر قلم و دوربین هنرمندان، نویسندگان، خبرنگاران و پژوهشگران خود می خواهیم در مسیر تحول آفرینی نقشی برجسته از آفرینش و بالندگی به یادگار بگذاریم و بشارت دهنده آگاهی، دانایی و دانستن باشیم.دراین راه پرفراز و نشیب وامدار هیچ حزب و گروه سیاسی نبوده و فقط به آرمان های بلند و متعالی نظام و کشور می اندیشیم.
© Copyright 2023 سایت خبری تحلیلی دیدگاه مدیریت. All Rights Reserved.

Search