شنبه, ۳۰ تیر ۱۴۰۳

واکنش مسئول دفتر رهبر انقلاب به شایعه بیماری ایشان

(زمان تقریبی خواندن: 2 - 3 دقیقه)
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

رئیس دفتر مقام معظم رهبری گفت: من از نزدیک شاهد هستم رهبر انقلاب در کمال سلامت هستند و خدا را شکر هیچ مشکلی ندارند.

به گزارش دیدگاه مدیریت به نقل از خبرگزاری اقتصادنیوز، حجت الاسلام والمسلمین محمدی گلپایگانی صبح امروز در «همایش امیرالمؤمنین معیار زندگی، الگوی حکمرانی» با بیان این‌که «پیامبر(ص) از طرف خدا مامور انتخاب امام علی(ع) به جانشینی خود بود»، اظهار کرد: بعدها نسبت به امیرمؤمنین جفا کردند. امام می فرماید به من گفتند چرا نشستی که حق ات را گرفتند در حالیکه من احساس کردم اگر قیام کنم، آنها زن و فرزندان من را خواهند کشت.

وی با بیان این‌که «جای شکر دارد در کشوری زندگی می‌کنیم که هر روز ندای اشهد ان‌علی‌ولی‌الله در اذان شنیده می‌شود»، افزود: دیدید مردم در جشن غدیر چه کردند. همه کسانی که شرکت کردند و کسانی که شربت و شیرینی دادند، خود مردم بودند. مردم که از اهل بیت(ع) جدا نمی‌شوند. از خدا بخواهیم نعمت عظمای ولایت امیرالمؤمنین را تا آخرین نفس نگه دارد.

محمدی گلپایگانی خاطرنشان کرد: دشمن در فصای مجازی که بلای جان شده است دنبال ترویج بی حجابی بود اما موفق نشد مردم را از دین و عقایدشان جدا کنند که نمونه‌اش راهپیمایی‌ها، جشن عید غدیر و نماز جمعه است. امروز بیشترین حمله متوجه رهبر انقلاب است چون ایشان قائم خیمه است. ایشان چه جانشین خوبی برای امام خمینی است که همه اهداف امام را دنبال کرده و یک به یک به ثمر می‌رساند. چرا امروز جرات نمی‌کنند به ما حمله کنند چون می‌ترسند. امروز هیچ جایی از رژیم غاصب صهیونیستی از موشک‌های ما در امان نیست این موشک‌ها دقیق و بدون خطا به هدف می‌خورد. این ها بچه‌های شما هستند که گمنام کار می‌کنند و رهبری مستقیما این‌ها را هدایت می‌کنند. هرازگاهی تبلیغ می‌کنند رهبری مریض است اما من که از نزدیک شاهد هستم ایشان در کمال سلامت هستند و خدا را شکر هیچ مشکلی ندارند.

وی ادامه داد: دعای عهد را هر روز یا هفته ای یک روز بخوانیم و دعا کنیم در زمان حضور ولی عصر(عج) باشیم. خداوند قادر و عالم مطلق است و هرچه اراده کند بلافاصله انجام می‌شود. من به دیدار یکی از مراجع در قم رفته بودم. ایشان گفتند گرانی وجود دارد که حقیقت هم همین است و وظیفه ثروتمندان و کسانی که دست‌شان به دهان‌شان می‌رسد این است که مواظب بیچارگان، در ماندگان و تهیدستان باشند. خدا از آن‌ها مواخذه می‌کند. من به آن مرجع گفتم سوالی از شما دارم که قدرت خدا چگونه است که ایشان گفتند قدرت خدا مطلق است و هرچه بخواهد انجام می‌شود. گفتم عجله نکنیم کارهای اساسی در حال انجام است. امیدوارم اثرات اقدامات خوبی که در گوشه و کنار کشور انجام می شود را به زودی مشاهده کنیم.

 

didlogo.png
پایگاه خبری–تحلیلی دیدگاه مدیریت با اعتقاد قلبی و عمیق به ارزش های راستین الهی، اسلامی و انسانی می کوشد تا با انتشار اخبار و نوشته های متقن و مستند، رسانه و مرجعی امین و شایسته برای مردم عزیز و گرانقدر ایران اسلامی باشد.ما با تکیه بر قلم و دوربین هنرمندان، نویسندگان، خبرنگاران و پژوهشگران خود می خواهیم در مسیر تحول آفرینی نقشی برجسته از آفرینش و بالندگی به یادگار بگذاریم و بشارت دهنده آگاهی، دانایی و دانستن باشیم.دراین راه پرفراز و نشیب وامدار هیچ حزب و گروه سیاسی نبوده و فقط به آرمان های بلند و متعالی نظام و کشور می اندیشیم.
© Copyright 2024 سایت خبری تحلیلی دیدگاه مدیریت. All Rights Reserved.

Search