پنجشنبه, ۱۶ آذر ۱۴۰۲

احسان میرزایی جایزه ویژه انجمن مخترعین اروپا را گرفت

(زمان تقریبی خواندن: 1 - 2 دقیقه)
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

جایزه ویژه انجمن مخترعین اروپا توسط فرناندو لوپز معاون انجمن مخترعین اروپا به دکتر احسان میرزایی در مراسم اهدای جوایز جشنواره اختراعات و فناوری های ترکیه، تکنوفست ۲۰۲۳ اهدا شد.

به گزارش پایگاه خبری دیدگاه مدیریت، دکتر احسان میرزایی مخترع و دانشمند جوان ایرانی به همراه تیم متخصص با اختراع ۸ دستگاه در زمینه صنعت، سلامت، زیبایی، توانست در مسابقات جهانی اختراعات ترکیه که در تاریخ ۷ تا ۱۲ اردیبهشت ماه در شهر استانبول برگزار شد، جایزه ویژه که شامل یک مدال طلا ۳ نقره و یک برنز جشواره است را کسب کند.
این جشنواره با حضور بیش از ۳۰ کشور خارجی و بیش از ۹۰۰ پروژه و ۲.۵ میلیون نفر بازدید کننده بزرگترین نمایشگاه فناوری دنیا شناخته شده است. مراسم اهدای جوایز این جشنواره با حضور ریس جمهور ترکیه ،ریس جمهوری اذربایجان و نخست وزیر لیبی و با حضور معاون وزیر صنایع و تکنولوژی ترکیه ،زیس سازمان ثبت اختراعات ترکیه ( türk patent ) و ریس سازمان ثبت اختراعات اروپا و مسولین دولتی و دانشگاهی ترکیه برگزار گردید.
جایزه ویژه فدراسیون اختراعات اروپا به پاس قدردانی از زحمات دکتر میرزایی در مسیر علم و دانش توسط پروفسور فرناندو لوپز معاون فدراسیون اختراعات اروپا به ایشان اهدا شد.
تیم مخترعین که با این مخترع همکاری داشتند، نرگس زمانی، مرضیه ملک محمودی، شاهین رحمانی، وحید قدیمی و مهسا قبادی هستند.
همه این طرح ها با مشاوره و راهنمایی های پروفسور دکتر مهرداد فوج لعلی، دانشمند بزرگ ایرانی از دانشگاه TITU بلژیک انجام شده است.

گفتنی است که دکتر احسان میرزایی متخصص آسیب شناسی و حرکات اصلاحی، رییس دانشکده تربیت بدنی دانشگاه titu بلژیک شعبه ترکیه، دارای دکترای مدیریت کسب و کار، طراح و مجری سالن های اسپا و ماساژ ، دارنده مدال طلای جشنواره کمفست ترکیه و ایجاد اولین بیزینس کوچینگ اسپا و ماساژ ایران است.

 

didlogo.png
پایگاه خبری–تحلیلی دیدگاه مدیریت با اعتقاد قلبی و عمیق به ارزش های راستین الهی، اسلامی و انسانی می کوشد تا با انتشار اخبار و نوشته های متقن و مستند، رسانه و مرجعی امین و شایسته برای مردم عزیز و گرانقدر ایران اسلامی باشد.ما با تکیه بر قلم و دوربین هنرمندان، نویسندگان، خبرنگاران و پژوهشگران خود می خواهیم در مسیر تحول آفرینی نقشی برجسته از آفرینش و بالندگی به یادگار بگذاریم و بشارت دهنده آگاهی، دانایی و دانستن باشیم.دراین راه پرفراز و نشیب وامدار هیچ حزب و گروه سیاسی نبوده و فقط به آرمان های بلند و متعالی نظام و کشور می اندیشیم.
© Copyright 2023 سایت خبری تحلیلی دیدگاه مدیریت. All Rights Reserved.

Search