پنجشنبه, ۱۰ آذر ۱۴۰۱

وارث زخم های یک نسل

(زمان تقریبی خواندن: 1 - 2 دقیقه)
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

✍️محیا صدیقیان

آرتین جان

تو وارث زخم های یک نسل هستی.زخم های عمیق و بزرگی که دشمنان این آب و خاک در قالب تیم های تروریستی سالیان سال است بر این مردم و کشور تحمیل کرده اند.

روزی درحرم رضوی،دیگر بار در زاهدان؛ روزگاری در اهواز و زاهدان و روزی دیگر در شاهچراغ وحشیانه به روی یک ملت آتش می گشایند .

اگر چه امروز تو؛ پدر و مادر و برادرت را درقامت یک شهید از دست دادی اما اکنون هزار پدر و مادر و برادر و خواهر داری که عاشقانه دوستت دارند و برایت روزگاری آفتابی آرزو کرده و در وسعتی به اندازه عشق همراهت هستند.

آرتین جان

کوچ آسمانی خانواده ات؛ اگر چه تلخ اما برای یک ملت نستوه به نام ایران آفتخارآفرین است. تو درقلب تک تک ما مردمان سرزمین آتش و خون؛ جای داری و ققنوس وار بر سر دشمنان نابکار این وطن آوار خواهی شد و انتقام شهدای شاهچراغ عزیز را خواهی گرفت.

فرزند دلبندم

از خون سرخ خانواده تو؛ هزاران هزار گل سرخ خواهد رویید تا جهان پیوند آب و ترانه باران را باور کند .

کویر از شکوه مظلومیت شهدای شاهچراغ؛ گلستانی می شود تا شمیم گل هایش جهان را مست از شهد شهادت کند.

آرتین عزیزم

این خون های گرم بر زمین ریخته در این سرزمین مقدس؛ در رگ های تاریخ جاری و جاودان می شود تا آیندگان باور کنند ما از تبار آرش کمانگیر هستیم.

پسرایران

تو تنها نیستی. ما همه ملت با تو وکنار وجود نازنیت هستیم تا درسی فراموش ناشدنی به روبهان مکار تاریخ بدهیم‌

نام ویاد خانواده ات تا ابد بر پیشانی این سرزمین می درخشد.

didlogo.png
پایگاه خبری–تحلیلی دیدگاه مدیریت با اعتقاد قلبی و عمیق به ارزش های راستین الهی، اسلامی و انسانی می کوشد تا با انتشار اخبار و نوشته های متقن و مستند، رسانه و مرجعی امین و شایسته برای مردم عزیز و گرانقدر ایران اسلامی باشد.ما با تکیه بر قلم و دوربین هنرمندان، نویسندگان، خبرنگاران و پژوهشگران خود می خواهیم در مسیر تحول آفرینی نقشی برجسته از آفرینش و بالندگی به یادگار بگذاریم و بشارت دهنده آگاهی، دانایی و دانستن باشیم.دراین راه پرفراز و نشیب وامدار هیچ حزب و گروه سیاسی نبوده و فقط به آرمان های بلند و متعالی نظام و کشور می اندیشیم.
© Copyright 2022 سایت خبری تحلیلی دیدگاه مدیریت. All Rights Reserved.

Search