پنجشنبه, ۱۰ آذر ۱۴۰۱

یک روز پاییزی و گشت و گذاری نو در کاشان زیبا

(زمان تقریبی خواندن: 1 دقیقه)
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

✍️محیا صدیقیان

کاشان شهر دانایی و دیانت در یک روز پاییزی ما را به ضیافت خود فراخواند. کوچه پس کوچه های قدیمی که بوی طعم نان تازه را می دهند پیوند گاه آشنایی برای من و همسفرانم بود. تماشای مسجد و مدرسه ی آقا بزرگ ما را به خاطره های خیلی دور برد .
قدم زدن در خیابان علوی و جست و جو در خانه های تاریخی عامری ها ، طباطبایی ها و خانه ی بروجردی نشان از تولدی دوباره می دهد؛ گویی تاریخ برای ما از زندگی می گفت . زیارت حرم مطهر سلطان امیر احمد فضای روحانی و زیبایی را برای ما فراهم ساخت . کاشان شهر  تجلی خاطره ها ، بادگیرها ، کوچه های کاه گلی و پایتخت نهج البلاغه و شهرهای تاریخی جهان در هوای دلچسب پاییز زندگی را برای ما بازخوانی می کند.

didlogo.png
پایگاه خبری–تحلیلی دیدگاه مدیریت با اعتقاد قلبی و عمیق به ارزش های راستین الهی، اسلامی و انسانی می کوشد تا با انتشار اخبار و نوشته های متقن و مستند، رسانه و مرجعی امین و شایسته برای مردم عزیز و گرانقدر ایران اسلامی باشد.ما با تکیه بر قلم و دوربین هنرمندان، نویسندگان، خبرنگاران و پژوهشگران خود می خواهیم در مسیر تحول آفرینی نقشی برجسته از آفرینش و بالندگی به یادگار بگذاریم و بشارت دهنده آگاهی، دانایی و دانستن باشیم.دراین راه پرفراز و نشیب وامدار هیچ حزب و گروه سیاسی نبوده و فقط به آرمان های بلند و متعالی نظام و کشور می اندیشیم.
© Copyright 2022 سایت خبری تحلیلی دیدگاه مدیریت. All Rights Reserved.

Search