یکشنبه, ۱۲ تیر ۱۴۰۱

اولین اجلاس جهانی گردشگری جوانان برگزار می‌شود

(زمان تقریبی خواندن: 1 - 2 دقیقه)
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

اولین اجلاس جهانی «گردشگری جوانان» سازمان جهانی گردشگری، بیش از ۱۳۰ جوان از ۶۰ کشور جهان را در هفته آینده به سورنتو ایتالیا می‌آورد و به آنان بستری منحصر به فرد برای ایفای نقش پیشرو در آینده این بخش ارائه می‌دهد.

به گزارش دیدگاه مدیریت به نقل از سازمان جهانی گردشگری، این رویداد، اولین در نوع خود است که توسط سازمان جهانی گردشگری و با همکاری وزارت گردشگری و آژانس ملی گردشگری (ENIT) در ایتالیا برگزار می‌شود. این برنامه، جوانان بین ۱۲ تا ۱۸ سال را با رهبرانی ازجمله سیاستمداران و چهره‌های مهم از دنیای ورزش، غذا، سرگرمی و نوآوری متحد می‌کند.

زوراب پولولیکاشویلی، دبیر کل سازمان جهانی گردشگری می‌گوید: «گردشگری جهانی جوانان، ورود نسل بعدی رهبران گردشگری را جشن می‌گیرد و توانمند می‌سازد. این امر با ارائه مهارت‌ها و دانش به جوانان برای متحول‌ کردن گردشگری نه تنها در جوامع خود بلکه در همه جا به ساخت یک میراث ماندگار کمک می‌کند.»

این اجلاس قرار است از ۲۷ ژوئن تا ۳ جولای(۶ تا ۱۲ تیرماه ۱۴۰۱) برگزار شود که شامل ۶ دوره مسترکلاس در کنار دوگفتگو عصرانه خواهد بود.

ماسیمو گاراوگلیا، وزیر گردشگری ایتالیا افزود: دولت ایتالیا مفتخر به میزبانی اولین کنگره جهانی گردشگری جوانان در سورنتو شده است. ما مطمئن هستیم، ایده‌ها و پیشنهادهایی پدیدار خواهند شد که می‌توانند به دولت‌ها در مورد چگونگی بهبود پیشنهاد گردشگری جهانی و نزدیک‌تر کردن آنها به نیازهای گردشگران جدید، مشاوره دهند.

الساندرا پریانته، مدیر کمیسیون منطقه‌ای اروپایی سازمان جهانی گردشگری سازمان ملل متحد اظهار کرد که گردشگری فرصت‌هایی را به جوانان می‌دهد و جوانان نیز به گردشگری این فرصت را می‌دهند که قوی‌تر و انعطاف‌پذیرتر شوند.

این اجلاس با تاکید بر نقش این بخش در دستیابی به دستور کار ۲۰۳۰ سازمان ملل و ۱۷ هدف توسعه پایدار (SDGs) بر روی برخی از چالش‌ها و فرصت‌های کلیدی پیش روی گردشگری جهانی تمرکز خواهد کرد. طی این اجلاس، در مورد راه‌حل‌هایی برای کاهش ضایعات مواد غذایی در گردشگری نیز بحث خواهد شد.

 

didlogo.png
پایگاه خبری–تحلیلی دیدگاه مدیریت با اعتقاد قلبی و عمیق به ارزش های راستین الهی، اسلامی و انسانی می کوشد تا با انتشار اخبار و نوشته های متقن و مستند، رسانه و مرجعی امین و شایسته برای مردم عزیز و گرانقدر ایران اسلامی باشد.ما با تکیه بر قلم و دوربین هنرمندان، نویسندگان، خبرنگاران و پژوهشگران خود می خواهیم در مسیر تحول آفرینی نقشی برجسته از آفرینش و بالندگی به یادگار بگذاریم و بشارت دهنده آگاهی، دانایی و دانستن باشیم.دراین راه پرفراز و نشیب وامدار هیچ حزب و گروه سیاسی نبوده و فقط به آرمان های بلند و متعالی نظام و کشور می اندیشیم.
logo-samandehi
© Copyright 2022 سایت خبری تحلیلی دیدگاه مدیریت. All Rights Reserved.

Search