یکشنبه, ۰۳ مهر ۱۴۰۱

بازگشت ستاره تکنیکی به پرسپولیس پس از ۳ سال/ وینگر ملی‌پوش نیامده فیکس شد

(زمان تقریبی خواندن: 1 - 2 دقیقه)
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

سروش رفیعی که سابقه قهرمانی در پرسپولیس را دارد، پس از جدایی از این تیم بار دیگر به ترکیب اصلی سرخ‌ها بازگشته است.

به گزارش دیدگاه مدیریت، سروش رفیعی نیز مثل بیرانوند یکی از بازیکنانی است که پس از چند سال جدایی از پرسپولیس و حضور در تیم‌های دیگر در ابتدای این فصل به جمع سرخ پوشان اضافه شد. او پیش از این در دو مقطع پیراهن پرسپولیس را برتن کرده و جالب این که هر بار نیز موفق به بالا بردن جام قهرمانی با پرسپولیسی‌ها شده بود. به گونه ای که سروش برای آخرین بار با برانکو طعم دبل قهرمانی را چشید.

مرد شماره ۷ پرسپولیس که درنهایت از سوی گابریل کالدرون در لیست خروجی‌ها قرار گرفت و در خرداد ماه سال ۹۸ به سپاهان پیوست، حالا پس از نزدیک به ۳ سال در ترکیب اصلی پرسپولیس به میدان خواهد رفت. گفتنی است آخرین حضور رفیعی در ترکیب پرسپولیس به ۸ خرداد ۱۳۹۸ برمی‌گردد که در آن روز پرسپولیسِ برانکو موفق شد در نیمه نهایی جام حذفی با نتیجه یک بر صفر، سپاهانِ امیر قلعه نویی را شکست دهد و تاریخ به گونه ای رقم خورد که سروش در تاریخ ۲۵ خرداد ۱۳۹۸ به تیم سپاهان ملحق شود.

از این رو و با یک حساب سرانگشتی می‌توان محسابه کرد که سروش رفیعی امروز پس از ۱۱۷۲ روز بار دیگر در ترکیب اصلی سرخ‌های تهرانی قرار خواهد گرفت.

 

didlogo.png
پایگاه خبری–تحلیلی دیدگاه مدیریت با اعتقاد قلبی و عمیق به ارزش های راستین الهی، اسلامی و انسانی می کوشد تا با انتشار اخبار و نوشته های متقن و مستند، رسانه و مرجعی امین و شایسته برای مردم عزیز و گرانقدر ایران اسلامی باشد.ما با تکیه بر قلم و دوربین هنرمندان، نویسندگان، خبرنگاران و پژوهشگران خود می خواهیم در مسیر تحول آفرینی نقشی برجسته از آفرینش و بالندگی به یادگار بگذاریم و بشارت دهنده آگاهی، دانایی و دانستن باشیم.دراین راه پرفراز و نشیب وامدار هیچ حزب و گروه سیاسی نبوده و فقط به آرمان های بلند و متعالی نظام و کشور می اندیشیم.
logo-samandehi
© Copyright 2022 سایت خبری تحلیلی دیدگاه مدیریت. All Rights Reserved.

Search