یکشنبه, ۰۳ مهر ۱۴۰۱

بازگشت غیر منتظره یک ستاره به استقلال

(زمان تقریبی خواندن: 1 دقیقه)
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

باشگاه شارلروا برای پرداخت مبلغ رضایتنامه امیر حسین حسین زاده به مشکل خورده و شاید این بازیکن به تیم استقلال باز گردد.

به گزارش دیدگاه مدیریت، جدیدترین شایعه حکایت از آن دارد که شاید امیرحسین حسین زاده به تیم استقلال باز گردد.

این بازیکن جوان پس از درخشش در ترکیب استقلال به عنوان پدیده لیگ بیست و یکم معرفی شد.امیرحسین حسین زاده که از استقلال به شهرت و تیم ملی رسید خیلی زود از این تیم جدا شد و به بلژیک رفت.

او بندی در قراردادش با این تیم داشت که می‌توانست با پرداخت ۲۵۰ هزار دلار از جمع آبی ها جدا شود. مبلغی که ابتدا برای باشگاه اروپایی شارلروا نباید مشکل ساز می‌شد اما…

باشگاه شارلروا برای پرداخت مبلغ رضایتنامه امیر حسین حسین زاده به مشکل خورده و بیات مالک ایرانی این باشگاه بلژیکی با گرفتاری مالی مواجه شده است. بنابراین این احتمال وجود دارد که در صورت عدم پرداخت ۲۵۰ هزار دلار استقلال، این هافبک تکنیکی و جوان به جمع آبی پوشان بازگردد.

شنیدیم یکی از مدیران باشگاه با امیرحسین حسین زاده و مدیربرنامه هایش در خصوص بازگشت به تیم سابقش مذاکراتی داشته است.

 

didlogo.png
پایگاه خبری–تحلیلی دیدگاه مدیریت با اعتقاد قلبی و عمیق به ارزش های راستین الهی، اسلامی و انسانی می کوشد تا با انتشار اخبار و نوشته های متقن و مستند، رسانه و مرجعی امین و شایسته برای مردم عزیز و گرانقدر ایران اسلامی باشد.ما با تکیه بر قلم و دوربین هنرمندان، نویسندگان، خبرنگاران و پژوهشگران خود می خواهیم در مسیر تحول آفرینی نقشی برجسته از آفرینش و بالندگی به یادگار بگذاریم و بشارت دهنده آگاهی، دانایی و دانستن باشیم.دراین راه پرفراز و نشیب وامدار هیچ حزب و گروه سیاسی نبوده و فقط به آرمان های بلند و متعالی نظام و کشور می اندیشیم.
logo-samandehi
© Copyright 2022 سایت خبری تحلیلی دیدگاه مدیریت. All Rights Reserved.

Search