یکشنبه, ۲۳ مرداد ۱۴۰۱

مربی هوادار: سقف قرارداد به فوتبال کمک می‌کند

(زمان تقریبی خواندن: 2 - 3 دقیقه)
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

ایمان عالمی معتقد است فاصله ای که تا آغاز لیگ برتر در نظر گرفته شده، زمان کمی را برای آماده‌سازی در اختیار تیم ها قرار می‌دهد.

به گزارش دیدگاه مدیریت، ایمان عالمی مربی تیم فوتبال هوادار پس از جلسه هم‌اندیشی مربیان تیم ها برای آغاز لیگ برتر در این باره گفت: جلسه برگزار و قرار شد سازمان لیگ با هماهنگی با هیئت رئیسه برنامه ای را تدوین کنند که باشگاه ها ضرر نکنند چون ما در آستانه جام جهانی هستیم و قطعا برنامه‌ریزی برای تیم ملی دارند و درخواست آقای اسکوچیچ هم باید لحاظ شود و همین مسائل باعث می‌شود فشاری به لیگ بیاید و شاید لیگ را دچار مشکل کند.

وی در خصوص مشخص نبودن زمان قرعه‌کشی و شروع مسابقات عنوان کرد: زمان قرعه‌کشی مشخص است و انشاالله تا چند روز آینده اعلام می‌شود. برنامه‌ریزی بیشتر کشور ها روی فیفادی است و می‌دانید که در زمانی که ما پیش رو داریم بیشتر بازی های اروپایی برگزار می‌شوند و بیشتر از ۸۰ درصد بازیکنان ما خارج از کشور بازی می‌کنند و در زمان اردو ها نمی‌توانند حاضر شوند و باید حتما در تیم هایشان بازی کنند. صحبت هایی شد و انشاالله این صحبت ها باعث شود تصمیم بهتری برای لیگ بگیرند چون برای لیگ پویا و با کیفیت باید برنامه درستی داشته باشیم که انشاالله باشگاه ها هم ضرر نکنند.

مربی هوادار درباره برنامه تمرینات این تیم گفت: از امروز یا حتی یکی دو رو گذشته چند تیم تمرینات‌شان را شروع کرده‌اند. از امروز تا تاریخی که قرار است لیگ برگزار شود ما حدود ۴۲ روز فاصله داریم و این زمان کمی برای آمادگی جسمانی است ولی همه دنبال این هستیم که برنامه ای ریخته شود تا حداقل در مسابقات فاصله بیشتری داشته باشیم.

عالمی در مورد برنامه پیشنهادی سازمان لیگ توضیح داد: به دنبال این بودند که از ۲۱ مرداد بازی ها را شروع کنند و به واسطه اتفاقاتی که برای جام جهانی وجود دارد تصمیماتی گرفته بودند که ما در آن مورد و مشکلاتی که برای باشگاه ها به وجود می‌آید صحبت کردیم که خدا را شکر قرار شد تصمیم‌گیری شود.

او در پاسخ به اینکه آیا درباره سقف قرارداد هم صحبتی شد گفت: صحبتی در این مورد شد اما چون این جلسه، جلسه دیگری برای مسابقات بود خیلی جدی نبود. سقف قرارداد می‌تواند به خیلی از تیم ها کمک کند اما فوتبال حرفه ای است.

وی در واکنش به اینکه در فوتبال ایران چه چیزی حرفه ای است که پول حرفه ای بدهیم گفت: قطعا این حرف درست است و مشکلاتی وجود دارد. صحبت هایی شد و قرار شد انعکاس پیدا کند و از بالا تصمیم گرفته شود. امیدوارم که هر تصمیمی که گرفته می‌شود برای فوتبال کشور مفید باشد.

عالمی درباره یارگیری هوادار بیان کرد: همه تیم ها کار می‌کنند و ما همینطور. تعدادی از بازیکنان خودمان را تمدید کردیم و به دنبال بازیکنان جدید هستیم.

 

didlogo.png
پایگاه خبری–تحلیلی دیدگاه مدیریت با اعتقاد قلبی و عمیق به ارزش های راستین الهی، اسلامی و انسانی می کوشد تا با انتشار اخبار و نوشته های متقن و مستند، رسانه و مرجعی امین و شایسته برای مردم عزیز و گرانقدر ایران اسلامی باشد.ما با تکیه بر قلم و دوربین هنرمندان، نویسندگان، خبرنگاران و پژوهشگران خود می خواهیم در مسیر تحول آفرینی نقشی برجسته از آفرینش و بالندگی به یادگار بگذاریم و بشارت دهنده آگاهی، دانایی و دانستن باشیم.دراین راه پرفراز و نشیب وامدار هیچ حزب و گروه سیاسی نبوده و فقط به آرمان های بلند و متعالی نظام و کشور می اندیشیم.
logo-samandehi
© Copyright 2022 سایت خبری تحلیلی دیدگاه مدیریت. All Rights Reserved.

Search