پنجشنبه, ۱۳ بهمن ۱۴۰۱

شش فینال جذاب و قابل پیش‌بینی جام جهانی

(زمان تقریبی خواندن: 1 دقیقه)
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پرتغال باتوجه به مسیر ساده‌تر نسبت به سایر تیم‌ها، از شانس خوبی برای صعود به مراحل نهایی برخوردار است.

به گزارش دیدگاه مدیریت به نقل از ورزش سه، دو فینال محتمل دیگر نیز تقابل برزیل با یک تیم اروپایی است؛ فرانسه و انگلیس. دو تیمی که احتمالا در یک چهارم نهایی به مصاف هم می‌روند.

آرژانتین هم که شاید در نیمه نهایی با برزیل دیدار کند، سه تیم پرتغال، فرانسه و انگلیس را به عنوان حریف فینال در جدول احتمالات پیش روی خود می‌بیند.

یکی از فینال‌های جالب رودررویی آرژانتین و پرتغال است که بر اساس آمار مختلف، وقوع این حالت ۵٪ درصد احتمال دارد.

البته هنوز برای پیش‌بینی بازی فینال بسیار زود است و شاید شگفتی‌های باورنکردنی انتظار جام جهانی را بکشند که همه را متعجب کنند؛ حتی داده پردازان حوزه فوتبال.

didlogo.png
پایگاه خبری–تحلیلی دیدگاه مدیریت با اعتقاد قلبی و عمیق به ارزش های راستین الهی، اسلامی و انسانی می کوشد تا با انتشار اخبار و نوشته های متقن و مستند، رسانه و مرجعی امین و شایسته برای مردم عزیز و گرانقدر ایران اسلامی باشد.ما با تکیه بر قلم و دوربین هنرمندان، نویسندگان، خبرنگاران و پژوهشگران خود می خواهیم در مسیر تحول آفرینی نقشی برجسته از آفرینش و بالندگی به یادگار بگذاریم و بشارت دهنده آگاهی، دانایی و دانستن باشیم.دراین راه پرفراز و نشیب وامدار هیچ حزب و گروه سیاسی نبوده و فقط به آرمان های بلند و متعالی نظام و کشور می اندیشیم.
© Copyright 2023 سایت خبری تحلیلی دیدگاه مدیریت. All Rights Reserved.

Search