پنجشنبه, ۱۳ بهمن ۱۴۰۱

برگزاری نشست تخصصی «سینما و تربیت نسل مقاوم» در جشنواره فیلم رشد

(زمان تقریبی خواندن: 1 دقیقه)
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

در دومین روز از پنجاه و دومین دوره جشنواره فیلم رشد، نشست تخصصی «سینما و تربیت نسل مقاوم» برگزار می‌شود.

به گزارش دیدگاه مدیریت به نقل از برنا، نشست تخصصی «سینما و تربیت نسل مقاوم» در دومین روز پنجاه و دومین دوره جشنواره فیلم رشد، در مجتمع فرهنگی سینما فلسطین برگزار می‌شود.

این نشست با حضور دکتر جلال غفاری، مدیر پیشین شبکه افق و دبیر جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت، سه‌شنبه هشتم آذرماه از ساعت 18 تا 19:30 برپا خواهد بود.

امسال همزمان با اکران فیلم‌های جشنواره بین‌المللی فیلم رشد، نشست‌هایی تخصصی به صورت روزانه برگزار خواهد شد و در آن موضوعات مربوط به سینمای علمی، آموزشی و تربیتی با حضور کارشناسان این حوزه مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

امسال سه هزار و 460 فیلم از ایران و بیش از 100 کشور جهان به دبیرخانه جشنواره ارسال شده است. جشنواره فیلم رشد از هفتم آذرماه آغاز به کار کرده و قرار است تا 13 آذرماه ادامه داشته باشد. اطلاع‌رسانی خبرها و رویدادهای مربوط به این دوره جشنواره در پایگاه اینترنتی به نشانی eff.roshd.ir صورت می‌گیرد.

 

didlogo.png
پایگاه خبری–تحلیلی دیدگاه مدیریت با اعتقاد قلبی و عمیق به ارزش های راستین الهی، اسلامی و انسانی می کوشد تا با انتشار اخبار و نوشته های متقن و مستند، رسانه و مرجعی امین و شایسته برای مردم عزیز و گرانقدر ایران اسلامی باشد.ما با تکیه بر قلم و دوربین هنرمندان، نویسندگان، خبرنگاران و پژوهشگران خود می خواهیم در مسیر تحول آفرینی نقشی برجسته از آفرینش و بالندگی به یادگار بگذاریم و بشارت دهنده آگاهی، دانایی و دانستن باشیم.دراین راه پرفراز و نشیب وامدار هیچ حزب و گروه سیاسی نبوده و فقط به آرمان های بلند و متعالی نظام و کشور می اندیشیم.
© Copyright 2023 سایت خبری تحلیلی دیدگاه مدیریت. All Rights Reserved.

Search