پنجشنبه, ۱۰ آذر ۱۴۰۱

سی ونهمین جشنواره فیلم کوتاه تهران آغاز به کار کرد

(زمان تقریبی خواندن: 1 - 2 دقیقه)
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 


پایگاه خبری دیدگاه مدیریت _ شاهین کمیلی اصل
سی ونهمین جشنواره فیلم کوتاه تهران از امروز آغاز به کار کرد.
جشنواره فیلم کوتاه تهران از قدیمی تریم جشنواره های سینمایی بوده که توانسته است فیلم سازان بزرگی را به جامعه هنری تقدیم کند.
در این جشنواره از 200 هنرمند و هنرجوی سینما میزبانی می شود . در این دوره از جشنواره برای نخستین بار کانون دانش آموختگان انجمن سینمای جوانان ایران راه اندازی می شود . در این جشنواره استاد های ایرانی و بین المللی در نشست های تخصصی حضور می یابند . مهدی آذرپندار دبیر جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران می گوید: صله رحم اهالی فیلم کوتاه را از دست نمی دهیم . انصراف هر فیلمی تلخ است اما برگزار نشدن جشنواره تلخ تر . مهدی آذرپندار گفت : جشنواره فیلم کوتاه تهران مستقل است و نه باید با آن برخورد سیاسی کرد. به گزارش پایگاه خبری دیدگاه مدیریت نظارت میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی ، وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی ، سازمان تبلیغات اسلامی و خانه کتاب و ادبیات ایران هر یک فیلم برگزیده خود را در سی و نهمین جشنواره فیلم کوتاه تهران معرفی و جایزه ویژه ای به آن اهداء خواهند کرد. تیزر سی و نهم به محوریت تنوع ژانر اختصاص داده شده است. به گزارش پایگاه  خبری فرهنگ آفرینان تماشای آثار جشنواره برای عموم مخاطبان آزاد است.

didlogo.png
پایگاه خبری–تحلیلی دیدگاه مدیریت با اعتقاد قلبی و عمیق به ارزش های راستین الهی، اسلامی و انسانی می کوشد تا با انتشار اخبار و نوشته های متقن و مستند، رسانه و مرجعی امین و شایسته برای مردم عزیز و گرانقدر ایران اسلامی باشد.ما با تکیه بر قلم و دوربین هنرمندان، نویسندگان، خبرنگاران و پژوهشگران خود می خواهیم در مسیر تحول آفرینی نقشی برجسته از آفرینش و بالندگی به یادگار بگذاریم و بشارت دهنده آگاهی، دانایی و دانستن باشیم.دراین راه پرفراز و نشیب وامدار هیچ حزب و گروه سیاسی نبوده و فقط به آرمان های بلند و متعالی نظام و کشور می اندیشیم.
© Copyright 2022 سایت خبری تحلیلی دیدگاه مدیریت. All Rights Reserved.

Search