پنجشنبه, ۱۰ آذر ۱۴۰۱

اکسیر وج، معجزه طبیعت هیرکانی

(زمان تقریبی خواندن: 1 - 2 دقیقه)
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پایگاه خبری دیدگاه مدیریت - سید محمدرضا داوودی

شرکت دانش بنیان اکسیر هیرکانی ماهان با تولید اکسیر گیاهی وج توانسته است تحولی نو در عرصه فرآوری گیاهان دارویی ایجاد نماید.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری دیدگاه مدیریت، گیاه وج یکی از گیاهان دارویی کمیاب در جهان بوده که شرکت دانش بنیان اکسیر هیرکانی ماهان با برند تحاری مهاوج توانسته است نسبت به بومی سازی آن در ایران اقدام نماید.
دکتر عباس قلی پور مدیرعامل شرکت می گوید:وج گیاهی علفی معطر،نیم آبزی،چندساله،با ریزوم افقی ضخیم و منشعب و برگ های شمشیری با گل های دو جنسی کوچک مجتمع در گل آذین سنبله مانند است.
 دکتر قلی پور ادامه می دهد: طبع این گیاه گرم و خشک بوده و خاصیت ضد درد‌ و آرام بخش داشته و ریلکس کننده ماهیچه ها است.

آقای قلی پور می افزاید: این گیاه در ایران درحال انقراض بوده که ما پس از ده سال مطالعه علمی توانسته ایم نسبت به بومی سازی و کشت آن در ایران اقدام نماییم.
این گیاه نقش درمانی موثر در درد و ورم مفاصل و کمر درد،گرفتگی عضلانی ،تسکین درد ماهیچه ها،برطرف نمودن قولنج گردن،کتف و پشت و درد آرتروز و رماتیسم دارد.

قلی پور همچنین ادامه می دهد: اکسیر گیاهی وج دارای رایحه ای آرام بخش بوده، در هنگام استفاده آرامش خاصی به شما می دهد، به طوری که بعد از استفاده از آن؛ خواب راحتی خواهید داشت.
این گیاه همچنین برای ترمیم زخم و سوختگی و برطرف نمودن جوش و تبخال و ترک پا مفید است.

دکتر قلی پور در پایان ادامه داد این محصول صد در صد طبیعی بوده و این شرکت با طرح های توسعه ای در نظر دارد نسبت به ترویج دارویی این گیاه در آینده اقدام نماید.

 

didlogo.png
پایگاه خبری–تحلیلی دیدگاه مدیریت با اعتقاد قلبی و عمیق به ارزش های راستین الهی، اسلامی و انسانی می کوشد تا با انتشار اخبار و نوشته های متقن و مستند، رسانه و مرجعی امین و شایسته برای مردم عزیز و گرانقدر ایران اسلامی باشد.ما با تکیه بر قلم و دوربین هنرمندان، نویسندگان، خبرنگاران و پژوهشگران خود می خواهیم در مسیر تحول آفرینی نقشی برجسته از آفرینش و بالندگی به یادگار بگذاریم و بشارت دهنده آگاهی، دانایی و دانستن باشیم.دراین راه پرفراز و نشیب وامدار هیچ حزب و گروه سیاسی نبوده و فقط به آرمان های بلند و متعالی نظام و کشور می اندیشیم.
© Copyright 2022 سایت خبری تحلیلی دیدگاه مدیریت. All Rights Reserved.

Search